Bitzer Kompresör

Günümüzde soğutma, ısıtma ve iklimlendirme teknolojileri büyük önem taşımaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sistemlerin kullanıldığı alanlar her geçen gün artmaktadır. İklimlendirme sektöründe yaklaşık seksen yıllık bir geçmişe sahip olan Bitzer grubu her zaman yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile dünya çapında ismini duyurmuş ve servis ağını kurmuş bir marka haline gelmiştir. Ürünleri arasında yer alan Bitzer kompresör modelleri ile de iklimlendirme sistemlerine adeta can vermektedir.

Markanın üstün teknolojisi ile tasarlayıp üretmiş olduğu Bitzer kompresör ve diğer tüm ürünleri günümüzde endüstriyel yapılarda, gemilerde, binalarda, taşıma araçlarında ve buna benzer büyük ve küçük birçok yerde kullanılmaktadır. Tüm bu yerlerde hem yaşam alanlarının konforunu arttırırken hem de ihtiyaca göre çeşitli ürünlerin sağlıklı koşullarda saklanması için gereken ortamı sağlamaktadır.

Bitzer markalar grubu her zaman mükemmeliyetçi anlayışı ile tasarımlarını şekillendirmekte ve üretimlerini de bu prensip doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Her zaman verimlilik, uzun ömür, sorunsuz çalışma, düşük maliyetli güç üretimi gibi özellikleri kendisine hedef koymuştur. Sahip oldukları tecrübe ve uzmanlık ile Bitzer kompresör modelleri teknolojisinde gelişmeyi teşvik eden marka bu sayede sektörde kendisine büyük bir yer edinmiş hale gelmiştir.

Kompresörlerin ne işe yaradığını kısaca anlatmamız gerekirse, basınçlı havaya ihtiyaç duyulan yerlerde bu havayı sağlamak için kullanılan makinelerdir. Kompresörler havayı ya da gazı sıkıştırır. Diğer kompresör markalarında olduğu gibi Bitzer kompresör modellerinin de çalışma prensipleri aslında aynıdır. Kompresörler dış ortamdan aldıkları havayı daha yüksek basınçlı hale getirirler. Ortaya çıkan bu basınçlı hava eğer kaliteli ve verimli bir kompresör kullanılmaz ise çok pahalı bir maliyete neden olabilir. Ortaya çıkan basınçlı havanın maliyeti enerji birim fiyatları ile doğrudan alakalıdır. Bu nedenle daha az maliyet ile basınçlı hava elde edebilmek için uygun bir kompresör seçimi yapabilmek büyük önem taşır. Bitzer kompresör modelleri gelişmiş teknolojileri sayesinde daha az enerji sarfiyatı ile daha az maliyetler ile basınçlı hava elde etmenizi sağlar.

Kullanılacak olan kompresörün belirlenmesi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında hava miktarı, debi ölçüsü, yük altında ve yük altında değilken tüketimi, işletme basıncı, temiz hava basıncı gibi özellikler yer almaktadır. Ayrıca bir işletmede ya da yapıda kullanılacak olan iklimlendirme sisteminin ihtiyaç duyacağı basınçlı havadan fazlasını üretebilen bir kompresör modelini seçmek maliyet açısından size gereksiz bir yük getirecektir. Kaliteli bir kompresör boşta çalışırken çok az güç tüketmelidir, kullanım ömrü içerisinde en düşük enerji tüketimi ile en verimli havayı elde etmelidir.

Bitzer kompresör modelleri kullanıldıkları soğutma, ısıtma ya da iklimlendirme sistemlerinin en önemli parçasıdır. Eğer sistemde kullanılan kompresör her hangi bir arıza yapar ise tüm soğutma sisteminin çalışması sekteye uğrayacaktır. Kompresör arıza yaparsa sistemde arıza yapar. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan kompresör arızalarına en kısa zamanda profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmeli ve bir an önce kompresörün tekrar çalışması sağlanmalıdır. Kompresör arızalarının onarımları mutlaka işinde uzman ve deneyimli profesyonel kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

Gemso Gemi Soğutma sistemleri tuzla olarak siz değerli müşterilerimize birçok farklı kompresör markası ve modeli ile ilgili hizmetler verebilmekte ve çözüm üretebilmekteyiz. Bitzer kompresör modelleri ile ilgili olarak, kompresör montaj, kompresör ekspertiz, kompresör yedek parça, 2.el kompresör temini gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Konusunda son derece uzman ve deneyimli teknik ekibimiz ve tam donanımlı servis araçlarımız ile haftanın yedi günü yirmi dört saati size hizmet verebilmekteyiz. Bitzer kompresör ya da bir başka markaya ait kompresörler için tüm arıza, onarım, bakım, sorun ve sorularınız için size hizmet vermeye hazırız. Birçok markalardaki vidalı, dişli, pistonlu, hermetik kompresör tamir bakım hizmetini sizlere sunmaktayız. Buna ek olarak aynı zamanda acil durumlarda sizlere çok kısa sürede ulaşmakta ve sorunlarınızı çözmekteyiz. Gemso Gemi Soğutma sistemleri olarak firmamıza ayrıca servis, bakım, yedek parça, ikinci el gibi farklı istek ve talepleriniz olduğunda da ulaşabilirsiniz. İhtiyaç, talep ve bütçenize en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

WhatsApp chat