Klima Kabin Tamir Bakım

İklimlendirme sistemleri için kullanılan klimalar endüstriyel olarak tüm yapılarda, fabrikalarda, binalarda ve evlerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda gemilerde de kullanılmaktadır. Her yapının klima sistemlerine ihtiyacı olduğu gibi gemideki kapalı ortamın temizlenmesi, konforlu ve rahat bir yaşam alanı yaratılabilmesi için klima sistemleri geliştirilmiştir. Tabi klimayı dış etkenlere ve yetkisiz kişilerin müdahalelerine karşı da korumak için yapılmış olan dış kabinler için klima kabin tamir bakım hizmetlerini aksatmadan yaptırmak önemlidir.

Son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde ilerleyen ve gelişen üretim teknolojilerine bağlı olarak artık daha büyük ve daha uzun mesafeli seferlere çıkabilen gemiler üretilmektedir. Günümüzde bu sayede artık uluslar arası gemi taşımacılığı çok fazla talep görmekte ve her geçen gün daha fazla artmaktadır. Yapılan bu uzun seferler sırasında gemide görevli olan tüm personelin görev yaptıkları alandaki konforlarını sağlamak onların işlerini doğru ve verimli bir şekilde yapabilmeleri adına büyük önem taşımaktadır. Bu görevi yapan klimaların sağlıklı çalışmaları ve dış etkenlere karşı korunmaları içinde klima kabin tamir bakım işlemleri aksatılmamalıdır.

Gemso Gemi Soğutma Sistemleri olarak bizler soğutma ve klima sistemleri, klima bakım tamir ve bakım gibi birçok farklı hizmet sizlere sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında;

 • Klima Santrali Kabin Onarımı
 • Klima Kabin Tamir Bakım
 • Klima Santrali Yeni Kabin İmalatı
 • Klima Santrali Dijital Termostat Montajı
 • Klima Santrali Yeni Fan Değişimi
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Gaz Dönüşümü, Klima ve Buzluk Sistemlerinin Nitrojen (azot) ile Gaz Kaçak Testi
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Evaporatör Yenileme
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kondanser Yenileme
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Değişim
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Bakım ve Onarımı
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Yerinden Sökme ve Montaj
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Yerinde Bakım ve Parça Değişimi, Klima ve Buzluk Sistemlerinin Nitrojen ile Komple Yıkama
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Hava Soğutmalıdan Deniz Suyuna Dönmesi için Deniz Suyu Kondanser İmalatı
 • Buzluk Odalarının Kapı menteşe Kilit Değişimi ve Parça Temini
 • Buzluk Odalarının İç Oda Evap Fanları Değişimi ve Parça Temini

  Yukarıda yazdıklarımız gibi firma olarak birçok farklı hizmeti sizlere sunabilecek kapasitede ve tecrübedeyiz. Firma olarak öncelikli hedefimiz klima kabin tamir bakım ve diğer tüm hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetlerini sağlamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve karşılaştıkları problemlere çözüm üretebilmek için çok kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

  Gemso Gemi Soğutma Sistemleri olarak bizler alanında uzman ve son derece deneyimli teknik kadromuz ile sizlere klima sistemleri, klima sistemleri tamiri, klima sistemleri bakımı, klima kabin tamir bakım gibi pek çok farklı alanda hizmet verebilmekteyiz. Karşılaştığınız herhangi bir arıza, sorun, bakım, onarım, test ya da aklınıza takılan sorularınız için yedi gün yirmi dört saat bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Klima kabin tamir bakım işlemi her zaman işinde uzman ve profesyonel kişilere yaptırılmalıdır. Yeteri kadar deneyimi olmayan kişiler tarafından yapılan onarım ve bakımlar ileri de daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olabilir ve size hem zaman hem de mali kayıplar olarak geri dönebilir. Firma olarak bizler Kendi alanlarında uzman ve son derece deneyimli olan teknik kadromuz ile sizlere klima kabin tamir bakım, klima sistemleri yedek parça, klima sistemleri bakımı gibi yukarıda saymış olduğumuz daha birçok farklı alanda hizmet vermekteyiz.

  Kullanmış olduğunuz klima modellerini her zaman en yüksek performans ve uzun çalışma ömrü ile kullanabilmeniz adına Gemso Soğutma Sistemleri sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Sistem entegrasyonu, klima kabin tamir bakım, imalat, tasarım, onarım, test, montaj, demontaj, bobinaj sarımı ve yedek parça gibi birçok alanda size sorumluluk bilincine sahip olarak güvenilir çözüm yolları sunmaktayız. Uzman ve deneyimli teknik personel tarafından yapılan servis ve bakım hizmetleri cihazlarınızın daima en yüksek performansta ve verimde çalışmasını sağlayacaktır. Bu sayede maksimum düzeyde tasarruf sağlayabilmeniz de mümkün olacaktır.
 • WhatsApp chat