Gemi Klima Sistemleri

Son yıllarda hızla gelişen teknoloji ile beraber uluslar arası sefer yapan yük ve yolcu gemileri daha uzun mesafelere seferler yapabilecek duruma gelmiştir. Bu seferler sırasında yolcuların ve gemide çalışan personelin konforunu sağlamak ayrıca gemide taşınan eşya ya da ürünlerin kalitesini korumak için gemi klima sistemleri geliştirilmiştir.

Gemi Klima Sistemleri Neden Önemlidir?

Gemi klima sistemleri gemide görev yapan personelin işlerini yapabilmesi için ihtiyaç duydukları konforlu ortamı sağlamaktadır. Aynı şekilde personelin mesai bitiminde gece de rahat uyumalarına yardımcı olur. Gemso Gemi Soğutma olarak bizler bu noktada gemi klima bakım, yedek parça onarım ve temini, klima sistemleri onarımı, kompresör bakımı, kompresör yedek parça gibi gemi klima sistemleri için önemli olan pek çok hususta sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firma olarak öncelikli hedefimiz her zaman müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetlerini sağlamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve karşılaştıkları problemlere çözüm üretebilmek için çok kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Günümüzde pek çok farklı gemi türlerinde gemi klima sistemleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında petrol tankerleri, yük gemileri, yatlar, kimyasal tankerler, yolcu gemileri, askeri gemiler yer almaktadır.

Gemi klima sistemleri kapsamında Gemso Gemi Soğutma Sistemleri olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimizde öncelikli olarak her zaman kaliteli yedek parça ve ürün kullanmaya, teknik destek ekibimizin uzmanlığı ve profesyonelliğine önem vermekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin istek ve taleplerinin karşılanması ve en kısa zamanda çözüm sunulabilmesi her zaman dikkat ettiğimiz ve kendimizi sürekli olarak geliştirdiğimiz noktalardan bir diğeridir. Son yıllarda çok büyük bir hızla gelişen ve değişen teknolojileri yakından takip ederek hizmet kalitemizi arttırarak birbirinden değerli referanslara ulaşmış durumdayız.

Gemso Gemi Soğutma sistemleri olarak, gemi klima sistemleri, yaşam alanları soğutması, soğuk oda, buzluk, makine kontrol odası soğutması gibi alanlarda projelendirme ve kurulum hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktayız. Bunlara ek olarak teknik destek ve teknik servis hizmeti, kurulum sonrası hizmet, bakım ve tamir hizmeti ile her zaman sizin için en uygun çözümleri üretmekteyiz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca teknik destek iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma olarak gemi klima sistemleri alanındaki hizmetlerimizi sırasıyla sayacak olursak, gemi soğutma sistemleri bakımı, gemi soğutma sistemleri kompresör tamiri, gemi soğutma sistemleri yıllık bakımları, gemi soğutma sistemleri kurulum, gemi soğutma sistemleri cihazlarının bakımı, gemi soğutma sistemleri teknik servis hizmetleri. Bunlara ek olarak ayrıca gemi soğutma sistemleri projelendirme, gemi soğutma sistemleri tamiri, soğutma, gemi soğutma sistemleri periyodik bakım gemi soğutma sistemleri yer değişimi, gemi soğutma sistemleri taşınması, gemi soğutma sistemleri kompresör montajı, gemi soğutma sistemleri demontajı, gemi soğutma sistemleri arıza gidermeyi sayabiliriz.

Gemi klima sistemleri ve gemi soğutma sistemleri yani gemideki yaşam alanları klimaları bakımı, onarımı ya da herhangi bir merak ettiğiniz husus için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gemi soğutma ve klima sistemleri hakkındaki sorun ve sorularınız için konusunda uzman ve son derece deneyimli olan teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Gemso Gemi Soğutma sistemleri olarak gemi klima sistemleri ve verdiğimiz diğer tüm hizmetlerin her aşamasında kaliteyi en ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu sektör içerisinde aranılan bir firma haline gelmek, kendi alanımızda hızlı ve kaliteli çözümler üretebilmek için her zaman hızla gelişen teknolojileri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetlerini sağlayarak müşteri portföyümüze ve referanslarımıza ekleyeceğimiz yeni müşterilerimiz ile gemi soğutma alanında en çok beğenilen ve önde gelen firmalar arasına girmeyi hedeflemiş bulunmaktayız.

Güven, kalite, sorumluluk, hızlı hizmet anlayışı, çözüm odaklı çalışma, uygun maliyetler sunabilme, profesyonellik gibi özelliklerimiz ile yıllar içerisinde vazgeçilmez bir firma olmayı kendimize hedefledik ve firma olarak buna sonuna kadar inanmaktayız.

WhatsApp chat