Klima Kabin İmalatı

Günümüzde iklimlendirme sistemleri için kullanılan klimalar büyük hacimli fabrikalarda, sanayide, bina ve yapılarda ayrıca evlerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda büyük yük ve yolcu gemilerde de kullanılmaktadır. Saydığımız bu birçok alanda klima sistemlerine ihtiyaç duyulduğu gibi gemilerdeki kapalı ortamın temizlenmesi, görevli olan personele konforlu ve rahat bir yaşam alanı yaratılabilmesi için klima sistemleri kullanılmaktadır. Sistemi soğutmak için kullanılan klimayı dış etkenlerden korumak ve yetkisiz kişi müdahalesini engellemek için klima kabin imalatı hizmetini sizlere sunmaktayız.

Son yirmi yıldır özellikle büyük bir hız ile ilerleyen üretim teknikleri ve üstün teknolojilere bağlı olarak artık daha büyük ve daha uzun mesafeli yolculuklara çıkabilen büyük tanker ve gemiler üretilmektedir. Buna bağlı olarak ise uluslar arası gemi taşımacılığı çok fazla talep görmekte ve gösterilen talep her geçen gün daha fazla artmaktadır. Uzun süren bu seferler sırasında gemide görevli olan tüm personelin görev yaptıkları alandaki konforlarını sağlamak onların işlerini doğru ve verimli bir şekilde yapabilmeleri adına büyük önem taşımaktadır. Bu görevi yapan ise klima sistemleridir. Klima kabin imalatı ise klimanın düzgün ve sağlıklı çalışması adına önem taşımaktadır.

Gemso Gemi Soğutma Sistemleri olarak bizler soğutma ve klima sistemleri, klima kabin imalatı, bakım, montaj, test, ekspertiz gibi birçok farklı hizmet sizlere sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında;

 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Evaporatör Yenileme
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kondanser Yenileme
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Değişim
 • Klima Santrali Kabin Onarımı
 • Klima Kabin Tamir Bakım
 • Klima Kabin imalatı
 • Klima Santrali Dijital Termostat Montajı
 • Klima Santrali Yeni Fan Değişimi
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Gaz Dönüşümü, Klima ve Buzluk Sistemlerinin Nitrojen (azot) ile Gaz Kaçak Testi
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Bakım ve Onarımı
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Hava Soğutmalıdan Deniz Suyuna Dönmesi için Deniz Suyu Kondanser İmalatı
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Yerinden Sökme ve Montaj
 • Klima ve Buzluk Sistemlerinin Kompresör Yerinde Bakım ve Parça Değişimi, Klima ve Buzluk Sistemlerinin Nitrojen ile Komple Yıkama
 • Buzluk Odalarının Kapı menteşe Kilit Değişimi ve Parça Temini
 • Buzluk Odalarının İç Oda Evap Fanları Değişimi ve Parça Temini

  Sektörde oldukça tecrübeli bir firma olarak birçok alanda birçok farklı hizmeti sizlere sunabilecek kapasitede ve deneyimdeyiz. Gemso Soğutma Sistemleri olarak öncelikli hedefimiz klima kabin imalatı ve diğer tüm hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetlerini sağlamaktır. Müşterilerimizden gelen talepler ve ihtiyaçlara çözüm üretebilmek için çok kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

  Gemso Gemi Soğutma Sistemleri olarak bizler konusunda uzman ve deneyimli teknik kadromuz ile sizlere gemi klima sistemleri, klima sistemleri tamiri, klima sistemleri bakımı, klima kabin tamir bakım, klima kabin imalatı gibi pek çok farklı alanda hizmet verebilmekteyiz. Karşınıza çıkan herhangi bir arıza durumunda ya da bakım, onarım, test veya aklınıza takılan sorularınız için yedi gün yirmi dört saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Klima kabin imalatı her zaman bu konuda bilgili ve profesyonel firmalara yaptırılmalıdır. Bu konuda yeteri deneyimi olmayan kişiler tarafından yapılan yanlış imalat işlemleri ileri de daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olabilir ve size hem zaman hem de mali kayıplar olarak geri dönebilir. Gemso Soğutma Sistemleri firması olarak bizler uzman ve son derece deneyimli olan teknik ekibimiz ile sizlere klima kabin imalatı, klima sistemleri yedek parça, klima sistemleri bakımı gibi yukarıda saymış olduğumuz daha birçok farklı alanda hizmet vermekteyiz.

  Kullanmış olduğunuz klima ve soğutma sistemlerinizi her zaman verimli ve yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için Gemso Soğutma Sistemleri sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Klima kabin tamir bakım, klima kabin imalatı, kabin tasarım, kompresör onarım, kompresör test, montaj, demontaj, kompresör bobinaj sarımı ve yedek parça gibi birçok alanda size güvenilir ve akılcı çözüm yolları sunmaktayız. Uzman ve deneyimli teknik personel tarafından yapılan servis ve bakım hizmetleri cihazlarınızın daima en yüksek performansta ve verimde çalışmasını sağlayacaktır.
 • WhatsApp chat